Domov / Novice 
EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO SLOVENIJE 2022


Telesno vzgojno Društvo Partizan Ljutomer je 12. 6. 2022 organiziralo ekipno državno prvenstvo Karate zveze Slovenije. Sodelovalo je 94 ekip iz 28 klubov.
Društvo za karate Celje je z dvema ekipama osvojilo dva naslova ekipnih državnih prvakov za leto 2022. Kata team dečkov v sestavi Vid Grzinčič, Ben Jevšnik in Nejc Kunst je že četrtič osvojil prvo mesto. Fantje so v enem tednu postali Balkanski in državni prvaki. Z naslovom Državnih prvakov se lahko pohvali tudi ekipa mlajših kadetov v sestavi Urh Jevšovar, Davud Husić in Peter Golež. Tokrat je ekipi vodil trener Jernej Blatnik, ki je taktično in vodstveno odlično opravil svoje delo.
Iz našega kluba sta kot posojeni tekmovalki osvojili medalji tudi Dalila Husič zlato v kategoriji kumite ekipa deklice in Adela Medić srebrno kolajno v kategoriji kumite ekipa mlajše kadetinje. Obe sta tekmovali za Karate klub Oplotnica.

Čestitke tekmovalcem!