Domov / Novice 
DOBITNIKI PRESTIŽNIH PRIZNANJ


Športna zveza Celja je za športne uspehe v letu 2021/2022 (od 01.06.2021 do 15.5.2022) nagradila mladince in mlade športnike. Prireditev je potekala 7. junija 2022 v telovadnici Osnovne šole Hudinja. Prireditve se udeležilo pet predstavnikov društva za karate Celje, ki so izpolnili kriterije izbora.
Vid Grzinčič, Nejc Kunst in Ben Jevšnik so prejeli priznanje za osvojitev 1. mesta na Balkanskem prvenstvu za otroke v katah ekipno letnik 2012. Nejc je poleg ekipne kolajne zasedel 3. mesto v katah posamezno. Adela Medić je postala balkanska in državna prvakinja v kategoriji borbe +44kg. Peter Golež je poleg 3. mesta na Balkanskem prvenstvu v kategoriji borbe +47kg postal državni prvak v borbah +50kg. Vsi karateisti so perspektiva našega kluba in dokazilo, da trenerski kader uspešno dela z mlajšo generacijo. Vsi ti uspehi pa so hkrati tudi zaveza za nadaljnje strokovno delo.
Dobitnikom priznanj iskreno čestitamo za vse dosedanje uspehe!
Športna zveza Celja je za športne uspehe v letu 2021/2022 (od 01.06.2021 do 15.5.2022) nagradila mladince in mlade športnike. Prireditev je potekala 7. junija 2022 v telovadnici Osnovne šole Hudinja. Prireditve se udeležilo pet predstavnikov društva za karate Celje, ki so izpolnili kriterije izbora.
Vid Grzinčič, Nejc Kunst in Ben Jevšnik so prejeli priznanje za osvojitev 1. mesta na Balkanskem prvenstvu za otroke v katah ekipno letnik 2012. Nejc je poleg ekipne kolajne zasedel 3. mesto v katah posamezno. Adela Medić je postala balkanska in državna prvakinja v kategoriji borbe +44kg. Peter Golež je poleg 3. mesta na Balkanskem prvenstvu v kategoriji borbe +47kg postal državni prvak v borbah +50kg. Vsi karateisti so perspektiva našega kluba in dokazilo, da trenerski kader uspešno dela z mlajšo generacijo. Vsi ti uspehi pa so hkrati tudi zaveza za nadaljnje strokovno delo.

Dobitnikom priznanj iskreno čestitamo za vse dosedanje uspehe!